Zsolt Buza
Zsolt Buza
18:10 06 Dec 19
Digitálna tvorba štúdia CHRISTIAN - Štefan Esztergályos je výnimočná tým, že detaily sú momentové a zastihli všetky podrobnosti priebehu inštalácie duchovných. Spoločná fotografia na konci bohoslužby je vzácna, lebo vieme, že kto sa radoval spolu s nami. Ďakujeme za prevedenú prácu a nech tieto fotografie sú vyobrazením Toho, kto „je obrazom neviditeľného Boha, prvorodený všetkého tvorstva.” (Kol 1,15) Nášho Pána Ježiša Krista. Nech On požehná našu spoluprácu. S veľkou vďakou spoločenstvo Kristovo na Námestí SNP č.4 v Bratislave.
Jana Antalová
Jana Antalová
15:32 16 Nov 19
So službami som bola veľmi spokojná, rýchle vybavenie, kvalitná grafická a tlačiarenská práca, vyhovujúca cena. Určite služby využijem aj nabudúce.
Petra Kostova
Petra Kostova
14:39 30 Aug 19
V Christian Studio sme si dávali tlačiť svadobné oznámenia. S komunikáciou, službami, ako aj s výsledkom sme boli veľmi spokojní. Všetko prebehlo bez komplikácii, môžeme len odporúčať.
Karin KOSKOVÁ
Karin KOSKOVÁ
15:19 09 Jul 19
Rychlost, vstřícnost, preciznost a rozumná cena! To jsou základní znaky této firmy. Jen tak dál. Za mě maximální spokojenost, můžu jen doporučit. 🙂
Juraj Sulek
Juraj Sulek
19:53 02 Jul 19
Aj pri velmi urgentne zadanej zakazke, velmi ochotni, flexibilni. Vysledny produkt odkomunikuju so zakaznikom a samotna praca urobena profesionalne. Doporucujem.
Matej Šmelko
Matej Šmelko
23:18 20 Apr 18
Tak tento pan je naozaj skvely. Skvela komunikacia, skvela kvalita, skvela cena sluzieb, superskvela rychlost skvele vsetko. Potreboval som vytlacit svadobne oznamenia, ktore mi inde vytlacili uplne zle za uplne vela penazi a cakal som na to tyzden. Tento pan to zvladol za hodinku v superkvalite, ktora sa neda ani porovnat a za polovicnu cenu. Odteraz uz vsetko iba u neho a dam na neho odporucanie aj kazdemu, koho poznam. Dakujem!
Veronika Kyslerová
Veronika Kyslerová
14:42 30 Mar 18
Dakujeme, excelentna spolupraca a rychle, korektne jednanie
Nela Danihelová
Nela Danihelová
09:13 13 Apr 17
S firmou Christianstudio dlhodobo spolupracujeme. Sme veľmi spokojní s ponúkanými službami a výhodnými cenami. Oceňujeme výbornú komunikáciu na úrovni, veľmi rýchle vybavenie objednávky s osobným doručením. Každá naša objednávka bola vždy profesionálne vybavená a pekne zabalená. Ďakujeme veľmi pekne.
Michal Svetko
Michal Svetko
23:09 17 Feb 17
Štefan Esztergályos nám poskytol kvalitné služby. Promptné dohodnutie dodacích podmienok, vysoká flexibilita a dobrá komunikácia. Ocenili sme predobjednávkové poradenstvo ohladne voľby vhodného materiálu a flexibilitu pri neplánovanom navýšení objednávky. Ďakujeme a vrelo odporúčame.
Julia Gyurcsis
Julia Gyurcsis
09:41 07 Oct 15
Ďakujeme za dlhodobú (6 rokov) spoluprácu! Veľmi si ceníme ústretovosť a trpezlivosť, opravu chýb, ktoré nie sú Vašou úlohou, a predsa to opravíte, lebo záleží Vám na kvalite. Naše letáky a brožúry dobre odzrkadľujú Vašu profesionalitu a precíznosť. Sme radi, že sme našli takého partnera! Firesz – Duna Mente
Zobraziť všetky recenzie

Zaujala Vás naša ponuka? Pozrite si ukážky našej tvorby.

Naša tvorba