Christian Studio

O nás

Ponúkame širokú škálu grafických a fotografických služieb, ako aj služby digitálnej tlače. Sústredíme sa na poskytovanie šikovných a nákladovo efektívnych riešení pre vydavateľstvá, menšie firmy, ale aj pre jednotlivcov. Digitálnu tlač, grafický dizajn a fotografie ponúkame s podporou modernej technológie a softvérov.

Radi si s vami prejdeme vaše predstavy, aby sme našli najlepší spôsob realizácie vášho projektu. Najväčšou výhodou pre našich zákazníkov je, že všetko možno vybaviť pod jednou strechou, pričom sú ich požiadavky na prvom mieste. Keďže poznáme narastajúcu silu grafiky v každej oblasti života, robíme maximum pre to, aby produkt našich klientov vyzeral čo najoriginálnejšie, príťažlivo a bol tak ľahko odlíšiteľný od konkurencie.


GRAFICKÉ SLUŽBY
A DIGITÁLNA
TLAČ

Naším cieľom je, aby ste pomocou profesionálne vytlačených propagačných materiálov dokázali osloviť svojich zákazníkov a udržať si ich. Naše odborné skúsenosti vám pomôžu nájsť vzhľad, ktorý najlepšie reprezentuje vás či vašu firmu, vaše služby a dáva silu vašej firemnej identite.

Ponúkame kompletný balík od návrhu až po finálny tlačený produkt. Sadzba, grafický návrh kníh a brožúr, karty pre verných zákazníkov, letáky pre potenciálnych klientov, atypické jedálne lístky s fotografiami, vizitky či svadobné oznámenia sú najčastejšie žiadané produkty naše firmy. Presvedčte sa aj vy, ako môže správne nasmerovaný aj malý rozpočet zvýšiť vaše tržby.


Naši klienti

Wolters KluwerInspirationFeminatalMiriamOto Nemeth

Kontaktujte nás

info@christianstudio.sk
+421 908 811 179